header
facebook.com twiter google
Nabízím:
Zabývám se drobnými opravami akustických a elektroakustických kytar tzn. lepení kobylek, krků a dalších přání dle dohody zákazníka. Moje specializace však spočívá ve srovnávání vypouklých předních ozvučnicových desek na kytaře. Jistě znáte to nepříjemné zjištění, když se Vám za kobylkou začne tvořit boule a stále roste. Tím pádem se začne zvedat kobyla, nástroj přestává ladit a ve finále se kobyla dříve nebo později utrhne. Což je zcela pochopitelné, protože kobyla dostala zcela jiný úhel, než jaký měla z výroby.

Jsem muzikant a pod rukou mi prošlo nespočet kytar. Sám jsem měl problém právě s nejednou boulí na kytaře. Tento problém jsem vyřešil, poté, co jsem navštívil obchod s hudebními nástroji v Anglii. Nemohl jsem si nevšimnout, že mají účinnou metodu, jak tento problém vyřešit. Jelikož v České republice tato metoda není tak známá a nikdo mi nedokázal pomoci, začal jsem si kytary opravovat sám. Když jsem vyčerpal okruh svých známých a zlikvidoval všechny boule, řekl jsem si, že je určitě více lidí, kteří mají doma svého vypouklého mazlíčka. Proto nabízím svou pomoc.

Závada se dá zcela odstranit. Jediné v čem se Váš mazel změní, kvůli nezbytné opravě bude dírka v kobylce. Jedná se jen o kosmetickou záležitost. Kvůli estetice se dají udělat dvě. Viz. obr Samozřejmě zaslepené dle Vašeho přání a vkusu (perleť, slonová kost, dřevo). Nemá žádný vliv na ozvučení nástroje! Naopak zvuk se po srovnání desky výrazně zlepší. Po zákroku je deska zcela rovná. Tato metoda 100% funguje, kytaře se pouze zvětší hmotnost, cca o 250 g. Navíc se zvýší kvalita zvuku. Což je odborně dokázáno. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout stav kytary před opravou a konečný výsledek.

Jsem schopen opravit víceméně všechny druhy akustických a elektroakustických kytar, tzn. klasické, westernové, levoruké, pravoruké, dvanáctistrunné, šestistrunné, devítistrunné. Na opravu dávám nezvykle dlouhou záruku 2 roky, oproti standardním opravářům kytar. Ti dávají záruku maximálně půl roku. Kdyby měl kdokoliv zájem, neváhejte poslat jakýkoliv dotaz na e-mail: colorado.michal@seznam.cz nebo mě kontaktovat telefonicky. Také mě můžete navštívit přímo na dílně a tam dohodnout podmínky opravy. Je tu další možnost nástroj vyzvednout přímo u Vás, posléze ho opravený doručit zpět.